Služby

projects

Projekty

Váš názor je najdôležitejší, preto tvoríme projekt kreatívne a efektívne spolu s vami, podľa vašich potrieb a požiadaviek.

Viac

realization

Realizácie

Vy sa rozhodnete, akým spôsobom bude projekt realizovaný a my vám poskytneme kompletné služby od cenovej kalkulácie až po sezónnu údržbu.

viac

irrigation

Závlahové systémy

Rozkvitnutú záhradu získate vďaka dostatočnej závlahe, ktorej systém fungovania navrhneme a zrealizujeme namiesto vás. Vy už budete môcť vo svojej záhrade len pokojne oddychovať.

viac

Ako postupujeme pri vytváraní projektu

Generic placeholder image

Obhliadka a analýza pozemku

Predtým, ako sa pustíme do projektu, je potrebné obhliadnuť a zamerať miesto, kde sa bude projekt realizovať.

Následne sa pokúsime prepojiť vašu predstavu s reálnymi možnosťami, ktoré závisia od spôsobu života, nárokov, charakteru domu i okolia, kvality pôdy, slnečnosti a zatienenia, veternosti a pod.


Vytvorenie konceptu

Po nadobudnutí všetkých potrebných informácií a ich spracovaní vám vytvoríme prvý koncept. Ten s vami prekonzultujeme, zapracujeme vaše pripomienky a po finálnom odsúhlasení môžeme začať pracovať na vytvorení kompletného záhradného projektu.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

3D vizualizácia

Po schválení konceptu vytvoríme 3D vizualizáciu, vďaka ktorej budete mať jasnú predstavu o tom, ako bude vaša nová záhrada vyzerať.


Projekty

Kontaktujte nás

Záhradné projekty a realizácie

+421 905 402 195

zahrady@greenpine.sk

Zavlažovacie systémy

+421 907 130 760

info@greenpine.sk